יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

כתבה על טבעות אירוסין ומה שבניהם

טבעות אירוסין ומה שבניהם

הענקת טבעות אירוסין במעמד הצעת הנישואין הפכה לטקס מקובל ברחבי העולם, מדובר בהחלט בטרנד שהפך למסורת מקובלת בקרב הגברים המעוניינים להציע נישואין לבחירת ליבן וגם בקרב נשים המעוניינות להציע נישואין לבחיר ליבן!

טבעות אירוסין מהוות סמל לאהבה השוררת בין בני הזוג המעוניינים לקחת את מערכת היחסים שלהם שלב אחד קדימה לכיוון מיסוד הקשר בקדושת הנישואין.

טקס הצעת הנישואין בשילוב הענקת טבעות אירוסין הינו טקס הקיים עוד מתקופת המאה השש עשרה ברומא העתיקה, ענידת טבעת האירוסין על אצבע הקמיצה נובעת מהאמונה מקדמת דנא כי אצבע הקמיצה מתחברת ללב באמצעות וריד ולכן חשיבות גבוהה לענידת טבעת האירוסין וגם טבעות נישואין על אצבע הקמיצה.

שילוב המנהג היפה הזה שמלווה אותנו מדור לדור יחד עם אהבתן הנצחית של נשים ליהלומים הופך את טבעות האירוסין לשלב הכרחי באבולוציה של המערכת הזוגית.

טבעות אירוסין מגיעות במגוון רחב של דגמים מה שעשוי להקשות על הגבר את הבחירה.. אם נסתכל על התקופה העתיקה נמצא שבימי קדם טבעות אירוסין היו די דומות לטבעות הנישואין, חישוק פשוט, ללא שיבוץ של אבני חן יקרות כגון יהלומים, היו טבעות אירוסין מעור, מנחושת, מכסף ולמעמד הגבוה יותר ממתכות יותר איכותיות.

עם חלוף  השנים התגבשה לה מסורת חדשה לפיה הגבר מעניק טבעת אירוסין עשויה ממתכת איכותית ומשובצת אבן יקרה – ברוב המקרים מדובר ביהלום יקר ערך המנצנץ למרחקים.. כך שלא יהא אדם אשר יוכל לפספס את עובדת האירוסין המונצחת על ידה של המאושרת שאת ידה בקשו.

טבעות אירוסין מגיעות במגוון עיצובים סטנדרטיים וגם עיצובים מפתיעים: החל מטבעות אירוסין עתיקות, טבעות יהלומים מעוצבות וטבעות אירוסין קלאסיות (טבעות אירוסין סוליטר, טבעות אירוסין סוליטר משולבות אבני צד וכיו"ב..), ניתן לרכוש טבעות אירוסין מהב צהוב או זהב לבן, לפי העדפתה האישית של הכלה לעתיד.

בבואכם לרכוש טבעות אירוסין חשוב שתסכמו בינכם לבין עצמכם מספר דברים..
ראשית חשוב להעמיד תקציב שחריגה ממנו לא תהיה אפשרית, קל מאוד למצוא טבעות אירוסין במחירים גבוהים מאחר והיהלום יקר הערך עשוי לעלות לבדו אלפי שקלים, איכותו של היהלום הינו הפקטור העיקרי המשפיע על מחיר הטבעת ויהלומים מגיעים במחירים של החל מאלף ש"ח ועד עשרות אלפי שקלים! לכן חשוב להיות ברורים עם עצמכם באשר לתקציב המקסימלי שתרצו להשקיע או יותר נכון תוכלו להרשות לעצמכם.

השתדלו להגיע לחנות התכשיטים כשאתם מגובשים על עצמכם מבחינת מודל, האם בת הזוג תעדיף טבעת אירוסין קלאסית דגם סוליטר או שמא תעדיף טבעת מעוצבת יותר? כיום יותר ויותר נשים מעדיפות את הגדם הקלאסי אך ישנן בהחלט לא מעט נשים אשר תעדפנה טבעות יהלומים מעוצבות.
חשוב לערוך סקר שוק והשוואת מחירים בטרם רכישת טבעת האירוסין!

בנוסף על מנת שתהיו בטוחים ברכישתכם חשוב כי תבדקו מהם תכונות היהלום המשפיעות באופן ניכר על מחירו זאת על מנת שתחושו בטוחים באשר לרכישתכם, יהלום הינו השקעה של כסף ולכן חשוב שתדעו בבטחה כי כספכם הושקע באופן נבון, כמו כל דבר בחיים, לא?

הכי חשוב, לא משנה מה התקציב, השתדלו להיות מקוריים ומרגשים, אמנם טבעת אירוסין תשמח את לבבה של בת הזוג אך מילות האהבה והרגעים המרגשים לא פחות!

שיהיה במזל ורק בשורות טובות!


 הדפס  שלח לחבר  כרטיס עסק
 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2