יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019
קטגוריה ראשית
רוגל יהלומים Rogel Diamonds

טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים מבית Rogel Diamonds בדקנו ומצאנו כי רוגל הם המקור האמיתי לתכשיטים בבורסה ליהלומים ברמת גן , ממוקמים מעבר לשערי בטחון הבורסה ובעלי ניסיון עשיר , ברוגל ילוו אתכן בקנייה באופן אישי עם יועצ\ת יהלומים.

 


מסע אל מכרות היהלומים באפריקה
בניגוד למכרות במערב אפריקה, שנודעו לשמצה בהקשרים של אלימות, ניצול ומלחמות, מכרות היהלומים של דרום היבשת השחורה נותרו עדיין אתרי תיירות נחשקים, שממשיכים לעטות סביבם הילה של מסתורין, הרפתקנות ורומנטיקה. בכתבה הזו נסקור כמה מאתרים אלה, הנמצאים כולם במרחק שעות טיסה ספורות מאיתנו.

השקעה ביהלומים בראי התקופה
העולם עובר שינויים רבים ומשמעותיים בעשור השני של המאה ה- 21. מדינות כמו יוון וספרד עומדות בפני קריסה כלכלית, אחוזי האבטלה במדינות רבות בעולם הם גבוהים ומשבר המשכנתאות הכה את ארה"ב בתדהמה והשפיע על כל העולם.

מדריך לבחירת טבעת יהלום
יהלומים היוו מתנה נחשקת וקישוט יוקרתי כבר משחר ההיסטוריה ופיארו את מלבושיהם של בתי המלוכה ברחבי העולם. כיום, בעידן שבו בעלי הממון, הם הנסיכים של העבר תוכלו למצוא אותם על אנשי עסקים מצליחים

טבעות אירוסין ומה שבניהם
טבעות אירוסין מהוות סמל לאהבה השוררת בין בני הזוג המעוניינים לקחת את מערכת היחסים שלהם שלב אחד קדימה לכיוון מיסוד הקשר בקדושת הנישואין.

טיפים לבחירת טבעות נישואין

טבעת הנישואין היא כידוע, אחד בחפצים החשובים ביותר בכל חתונה. מכיוון שהיא אמורה להישאר על האצבעות שלנו כל החיים, יש חשיבות עליונה בבחירה מוצלחת שלה. במאמר שלפניכם שלל תשובות והצעות.


טבעת אירוסין וטבעת נישואין - מה ההבדלים
מקובל שגבר המחליט להציע נישואין לזוגתו מעניק לה טבעת במעמד של הצעת נישואין. ההצעה והטבעת מהוות מעין הצהרת כוונות לקראת מיסוד הקשר ומעבר שלב בזוגיות. ברוב רובם של המקרים מי שרוכש את טבעת האירוסין הוא הגבר, בתקוה שזוגתו תהנהן "כן" ותאהב את הטבעת שנבחרה עבורה.

בלגיה – ענקית היהלומים
מזה חמש מאות שנה שבלגיה, ובמיוחד העיר אנטוורפן (העיר השנייה בגודלה במדינה), משמשות מרכז לסחר יהלומים. בזכות מיקומה הגיאוגרפיה ותמיכת השלטונות, בלגיה מהווה כיום אתר מרכזי לסוחרי יהלומים מכל העולם.

חמשת היהלומים היקרים בעולם
יהלום יקר עשוי להיות המתנה המושלמת – לכאלה שאוהבים את זה. אתם עשויים להחזיק ביד אבן קטנטנה, או יהלום יקר, ששווה כמו מכונית יגואר או קבוצת כדורגל שלמה. במאמר הבא נסקור את היהלומים היקרים בעולם, כאלה שרוב הסיכויים שרק תקראו עליהם.

טיפים לבחירת טבעות נישואין
טבעת הנישואין היא כידוע, אחד בחפצים החשובים ביותר בכל חתונה. מכיוון שהיא אמורה להישאר על האצבעות שלנו כל החיים, יש חשיבות עליונה בבחירה מוצלחת שלה. במאמר שלפניכם שלל תשובות והצעות.

פריטים: 10
5
טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2