יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

הבורסה ליהלומים


הבורסה ליהלומים נוצצת בתחום המסחר

הבורסה ליהלומים בישראל התחילה את דרכה לפני יותר משבעה עשורים, בשנת 1937. מאז היא צמחה והפכה לאחד ממרכזי המסחר ביהלומים הגדולים בעולם. הבורסה ליהלומים ממוקמת ברמת גן ומייבאת כל שנה יהלומים גולמיים בשווי של כחמישה מיליארדי דולרים ומייצאת לחו"ל  יהלומים  מלוטשים בשווי עשרה מיליארדי דולרים לחו"ל  - בכל שנה.

הבורסה ליהלומים ועסקיה הנלווים מהווים את אחד מענפי הייצוא המתקדמים והחשובים ביותר של ישראל. בורסת יהלומים הישראלית היא מודל להצטיינות כלכלית. היא משקפת עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לא רק של ארצנו, אלא של תחום המסחר העולמי כולו. הבורסה ליהלומים היא יותר מעסק, היא סמל של אידיאל תרבותי ומסחרי.

יהלומים כסטנדרט מקצועי

יהלומים הם אבני חן יקרות ערך שלפי תיעודים שונים נסחרו עוד במאה הרביעית לפנה"ס. היופי, השלמות והיתרונות האסתטיים הופכים יהלומים למצרך מבוקש בתעשייה הכלכלית-עסקית ובעולם התכשיטים.

חיתוך יהלומים זוהי מיומנות אמנותית, מדעית ומדויקת המצריכה ידע וניסיון רבים ומקצועיות מקסימאלית כדי ליישמה. לא סתם נדרשו מאות שנים לפתחה. בורסת יהלומים כמוסד מסחרי חשוב מתנהלת באותה מידת רצינות שנדרשת לעיצוב המוצר בו היא סוחרת. הבורסה ליהלומים שברמת גן מקרינה סביבה מקצועיות מהרמה הגבוהה ביותר, וכך גם העסקים שעובדים ביחד עם הבורסה ליהלומים או במקביל אליה – גם הם עומדים בסטנדרטים גבוהים אלו. 

בורסת יהלומים -  מובילה בתחום היהלומנות

בורסת יהלומים בתצורה של מתחם סגור ובטוח כמו בישראל הוצגה לראשונה לעולם עם פתיחת המתחם ב-1968. במרכזו הוא מכיל את שלושת הבניינים הראשיים של מתחם הבורסה- הבניינים: שמשון, היהלום ומכבי. שלושתם מחוברים בגשרים עיליים ומהווים את הקומפלקס הסגור הבטוח ביותר בעולם לסחר ביהלומים. הבורסה ליהלומים מכילה בתוכה מענה לכל הצרכים הישירים והעקיפים של תחום היהלומנות. מאולמות מסחר משוכללים דרך דיוור, משרדי עורכי דין ועד למוסדות ביטוח.

בורסת יהלומים מרכז העסקים של ישראל

יהלומים הם סמל של מעמד, הצלחה וכוח, הם מושכים ומהפנטים. לכן מה הפלא שלב ליבה של נשמת המטרופולין התל אביבי מצא את מקומו סביב בורסת יהלומים. מתחם הבורסה ליהלומים הינו מרכז מסחרי משמעותי וסביבת הבורסה ליהלומים הפכה להיות נחשקת ואקסקלוסיבית- כמעט כמו יהלומים עצמם. המתחם הפך לביתם של גורדי שחקים ועסקים רבים, ביניהם מגדל משה אביב, גורד השחקים הגדול ביותר בארץ. בנוסף אליו שוכנים במקום גם הבניין של חברת הביטוח הראל, משרדים של חברת בזק, תיאטרון היהלום ומגדל איילון. מתחם הבורסה ליהלומים מכיל גם מספר בתי מלון, ביניהם שרטון סיטי טאוור הגדול והיוקרתי. עסקים קטנים יותר השוכנים באזור נהנים מן הגישה הקלה שיש להם למרכז העסקים של ישראל. אך חשוב יותר- הם נהנים מהסטאטוס היוקרתי של לשכון במתחם  זה. הבורסה ליהלומים של רמת גן היא מתחם שוקק חיים שמשקף בתוכו אידיאלים, סטאטוס ומהווה את נשמת החיים האורבניים בעולם הישראלי המודרני.

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2