יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

מכירת יהלומים

 

"יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה"

כך אמרה מרילין מונרו על יהלומים, וכל אישה בכל העולם אשר תשמע מילים אלו בוודאי תהנהן בראשה בהסכמה, ובצדק. הרי יהלומים הם כמו נשים - חזקים אך עדינים, סקסיים, נוצצים, מלאי הוד והדר. זו הסיבה בגינה קניית יהלומים הפכה להיות שם נרדף לפינוק האישה במתנה מיוחדת. ואכן, יהלומנים רבים ברחבי העולם מתפרנסים בעזרת מכירת יהלומים לצעירים נרגשים אשר מעוניינים להעניק לאשה שלצידם ערב אותו תזכור לעד.


"יהלומים לנצח" – קניית יהלומים אשר ישארו לנצח

אין ספק כי קניית יהלומים היא מאורע מרגש אשר פעמים רבות מסמל את תחילתם של חיים משותפים ביחד. אולם כיצד יש לבחור את היהלום המתאים? הרי לכל אישה קיים יהלום אשר נועד לה - כיצד ניתן למצוא יהלום זה מבין יהלומים כה רבים? יהלומנים מנוסים אשר עוסקים שנים רבות בקניית וגם מכירת יהלומים יודעים כי יהלומים הם לנצח, ולכן טרם קניית יהלומים יש לבחור אותם בזהירות. לפיכך, ממליצים יהלומנים אלו לנסות להתחשב במספר קריטריונים טרם קניית יהלומים על מנת להבטיח רכישת יהלום ברמה גבוהה. ראשית יש לבחון את צבעו של היהלומים – ככל שהיהלומים שקופים יותר, כך ערכם גבוהה יותר. הקריטריון השני בו יש להתחשב טרם קניית יהלומים היא איכות הליטוש של היהלומים. מומלץ לרכוש יהלומים אשר מלוטשים בזווית לא חדה ולא כהה מדי, שכן זוויות קיצוניות לא מאפשרות לאור לעבור דרך היהלום באופן אשר יגרום לו לנצנץ כראוי. הקריטריון השלישי בו מומלץ להתחשב טרם קניית יהלומים הוא כמות הפגעים שבהם – מומלץ לרכוש יהלומים בהם פגעים מעטים ככל שאפשר, שכן ככל שהיהלום פגום יותר, כך יורד ערכו. יהלומים באיכות ירודה הם יהלומים אשר על פניהם ניתן לראות פגמים ללא זכוכית מגדלת. מאחר והאדם הממוצע יתקשה במקצת בבחירת יהלומים באיכות גבוהה, מומלץ להתייעץ עם יהלומנים מנוסים טרם קניית יהלומים.


יהלומים והמפעל הציוני – סיפור אהבה

מעניין לציין שארץ ישראל היא אחד המרכזים היחידים בעולם של ליטוש יהלומים. הרומן בין ארצנו לתחום היהלומים מתחיל בראשית המאה העשרים, כאשר יהודים מבלגיה והולנד רכשו מכונות ליטוש יהלומים ואותן העלו לארץ מתוך חזון לפתח בארץ תעשיית יהלומים – מוצר נדרש בכל העולם. התחום דשדש זמן מה, אולם בשנות הארבעים חלה צמיחה בתחום, ומאז ארץ ישראל היא אחד הצמתים המרכזיים של תעשיית היהלומים – על פי הערכות שונות כמחצית מיהלומי הנוי בעולם עברו בשלב זה או אחר של קיומם בארץ ישראל. יהלומנים ישראלים הם המובילים בתעשייה ואת עיניהם נושאים אליהם יהלומנים משאר העולם. בורסת היהלומים שברמת גן היא אחד המרכזים הגדולים בעולם של מכירת יהלומים, קניית יהלומים והפצת יהלומים בכל העולם. כמו כן, רבות מטכנולוגיות הליטוש המתקדמות ביותר פותחו בארץ. לאור כל אלו, אין פלא כי יהלומנות נודע בעולם כעיסוק ישראלי וכי קניית יהלומים נחשבת כתמיכה בכלכלה הישראלית.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2