יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

ענק יהלומים

ענק יהלומים – התכשיט האולטימטיבי - Diamond necklace

ענק יהלומים הוא התכשיט היקר ביותר בנמצא וככזה, מתייחסים אליו כמו אל פריט אמנותי יקר ערך. ענק יהלומים אינו רק תכשיט כי אם השקעה פיננסית. בורסת היהלומים משנה את מחירי היהלום בהתאם לשינויים כלכליים בעולם ורבים מעשירי העולם משקיעים בקניית ענק יהלומים כתכשיט אך גם כהשקעה שתניב רווח כלכלי בעתיד.

ענק יהלומים הוא התכשיט האולטימטיבי. יהלום הוא המינרל הקשה בטבע וכרייתו, בעומק רב, יופיו וייחודו הופכים אותו לנדיר ומבוקש. בעת העתיקה יובאו יהלומים מהודו הרחוקה אך רק במאה ה- 15 ישנו תיעוד של ענק יהלומים כתכשיט של נשות האצולה ביבשת אירופה שבראשה הממלכה הבריטית. עד היום ניתן לבקר בגלריית המלכה בארמון בקינגהאם בבירת בריטניה - לונדון ולהתרשם מתכשיטי המלכה.

ענק יהלומים הוא שרשרת המשובצת יהלומים. במובנו הקלאסי, ענק יהלומים משובץ לכל אורכו אך ורק ביהלומים מלוטשים. במובנו המודרני אנו מוצאים שילובים של אבני חן, כסף וזהב. ענק יהלומים, בניגוד לתכשיטים אחרים, אינו מיוצר באופן תעשייתי או כחלק מקולקציה עונתית. זהו פריט עיצובי ראשון במעלה, יחיד במינו שאינו מתיישן בהתאם לאופנה המתחלפת. פריט אמנותי, כבר אמרנו.

ענק יהלומים מתומחר לפי מספר פרמטרים. קודם כל, טיב ואיכות היהלומים. יהלומים נשפטים על פי אמות מידה קבועות של קראט, חיתוך, צבע ובהירות. לאחר מכן מסתכלים על סגנון העיצוב ולפי זה קובעים את מחירו שהוא תמיד, יקר מאוד. ענק יהלומים מגיע עם תעודת "הלידה" שלו: אסמכתאות על טיב יהלומיו, מקורם ואחריות לכל החיים.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2