יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

טבעת אירוסין

טבעת אירוסין - Engagement ring

הצעת אירוסין הוא אינו מנהג יהודי במקור ולכן, אין טבעת אירוסין כשרה כמו טבעת נישואין כשרה. ההיפך הוא הנכון, טבעות אירוסין הן הצהרה הייחודית של העומדים להינשא בגלל שהן מאפשרות חופש עיצובי ורעיוני מוחלט.

אירוסין היא הצהרת אהבה מוקדמת שבאה לפני ה"חתימה" הסופית: נישואין. אירוסין מוציא את בני הזוג משוק הפנויים פנויות מבחינה רעיונית, טבעות אירוסין הן הסמל החומרי לכך.

טבעות אירוסין נהוג לרכוש לשני בני הזוג, בהתאמה אישית. ישנם כמה סוגים של טבעות אירוסין: קלאסיות, מודרניות, רומנטיות או אמנותיות. הפופלאריות ביותר הן טבעות אירוסין קלאסיות המאופיינות בעיצוב מינימליסטי המדגיש יהלום אחד מרכזי.

טבעת אירוסין בעלת יהלום דורש רכישת ידע על טיב היהלום. מלבד סימון הקראט  שכולם מכירים חשוב לוודא את צבעו של היהלום (ככל שאין לו צבע כך הוא מוערך יותר) בהירותו ביחס לפגמיו הפנימיים ואופן החיתוך. בחירת היהלום היא המוטיב המרכזי בבואכם לרכוש טבעות אירוסין.

טבעות אירוסין, בגלל שאין להן מעמד דתי הן קודם כל תכשיט יפה. לכן, בחירת טבעת דורשת התחשבות במכלול פרמטרים כמו טעם אישי, גודל היד, צבע העור והתאמה. טבעות אירוסין הן טבעות יום יומיות ונוחות הענידה הוא פרמטר חשוב גם כן.

טבעות אירוסין קונים רק במקום בעל תו תקן מאושר ורק עם תעודת אחריות לכל נזק או שינוי בטבעת. זאת עושים על ידי קנייה במקום שמייצר טבעות אירוסין ולא רק רוכש אותן.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2