יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

שרשראות

שרשראות זהב וסגנונות - Chain - Gold Chain

ציורי הקיר שהתגלו במצרים העתיקה מראים נשים המלוות את המתים בדרכם האחרונה כשלצווארם שרשראות זהב. עדות זו היא רק אחת מיני רבות הבאות ללמד אותנו כי תכשיטים בכלל וענידת שרשראות זהב בפרט, היוו סמל לכוח, למעמד חברתי מסוים ובחברות מסויימות, היוו ביטוי לכוח מאגי. מקרה "עגל הזהב" היהודי אגב, משופע בסוגי שרשראות שהותכו למען הצלם.

שרשרת זהב בעידן המודרני היא עדיין, כמו בתקופות הקודמות, סמל למעמד. זהב היא המתכת היקרה ביותר בטבע. ערכה נמדד על פי 24 חלקים שונים כאשר הזהב ה"טהור" הוא 24 קראט. רוב שרשראות הזהב הן תערובות של מתכות כמו כסף וארד ביחד עם זהב, כלומר, ערכן הוא 18  קאראט, 14 קראט בהתאם למספר חלקי הזהב המצוי בשרשרת.

שרשרת זהב, מעבר להיותה סמל, היא אביזר דקורטיבי המבליט את יופיו של האדם הלובש אותו, בעיקר נשים. סגנונות שונים של שרשראות זהב מתאימים לסוגים שונים של עור הצוואר, ביגוד מסויים וכמובן, טעם אישי. שרשרת זהב קצרה ועדינה תתאים לנשים רזות בעלות צוואר ארוך, לעומת זאת, שרשרת זהב מעוטרת ומאסיבית יותר תתאים לנשים מרשימות ובעלות נוכחות.

שרשראות זהב צריכות גם להתאים לביגוד. למשל, שמלה בעלת מחשוף עמוק, תשלים מראה סקסי עם שרשרת זהב בעלת תליון היושב על עצם החזה. שרשראות זהב אינן עניין של אופנה ותקופה. שרשרת זהב היא רכישה לכל החיים ואינה מתיישנת או מאבדת מהרלוונטיות שלה.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2