יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

טבעות

טבעות זהב – מגמות עיצוב - Ring - Gold Ring

המנהג היהודי להעניק טבעת זהב מתחת לחופה רק מעיד על העומק ההיסטורי הן של המנהג והן של ענידת טבעות במהלך ההיסטוריה. מסדרי אבירים היו מזוהים על ידי טבעות זהב מיוחדות, כת "הבונים החופשיים" מזוהה איתן וכמובן, שר הטבעות לטולקין, שהעמיד טבעת זהב אחת קטנה במרכז האפוס הענקי שיצר.

טבעות זהב אם כן, הן תכשיט דקורטיבי לכל דבר אך גם סמל למעמד, סמל לנישואין וסמל השתייכות לקבוצה מסויימת. לא פלא אם כן, שהן התכשיט הנמכר ביותר בהיסטוריה.

איכותה של טבעת זהב נקבעת על פי מספר הקאראט שלה, העיצוב והגימור. רובן של טבעות זהב אינן מכילות 24 קאראט אלא משלבות כסף ונחושת עם עיצוב מיוחד. במילים אחרות, המגמה בתחום טבעות זהב היא להחשיב את העיצוב על פני כמות הזהב.

מלבד טבעת נישואין החייבת להיות פשוטה וחלקה, ניתן לשלב בעיצוב טבעת זהב עיטורים וחריטות וכמובן, אבן יקרה או יהלום. המגמה כאמור, היא לרכוש טבעת זהב המעוצבת באופן ייחודי ולא באופן תעשייתי. מעצבי טבעות זהב מייצרים כמות קטנה של טבעות מאותו עיצוב ויוצרים קולקציה מיוחדת המשלבת מוטיבים תרבותיים כמו גם אבני חן, ריקועים שונים ואפילו צבעים שונים של זהב. כיום ניתן למצוא טבעות זהב לבן או זהב אדום שלא נופלות באיכותן וביופיין; טבעות זהב משתלבות עם אורך האצבע, צבע עורה וטבעות אחרות. ההמלצה היא לענוד טבעת זהב ללא כל טבעת אחרת על מנת להבליט את הייחוד והיופי שבה...

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2