יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

שיבוץ יהלומים

שיבוץ יהלומים – כל מה שרציתם לדעת....

יהלומים נחשבים לידידיה הטובים ביותר של האישה, אולם אם אתם עומדים בפני רכישת תכשיט בעל שיבוץ יהלום עליכם לדעת מספר דברים בנושא של שיבוץ יהלומים או שיבוץ אבנים יקרות, רק כך תוכלו לרכוש בחוכמה את המתנה המושלמת באמת.

בטרם נפרט כיצד יש להעריך שיבוץ יהלום, נשפוך אור קצת על עולם היהלומים. ייחודו של היהלום נובע מתכונותיו הפיסיקליות, זהו המינרל הבוהק והקשה ביותר שנמצא בטבע. לכן כאשר אנחנו רוכשים תכשיט בעל שיבוץ יהלומים, חשוב לוודא כי יהלומים אלו נקיים וחפים מכל פגם. איך תזהו פגמים, בוודאי תשאלו? ובכן, אם אתם רואים שהיהלום משנה את צבעו לצבעים כגון אדום או צהוב, דעו שיהלום זה איננו מושלם. בנוסף, מאחר וקיימים כיום יהלומים סינטטיים, חשוב לוודא עם המוכר שאכן מדובר ביהלום אמיתי מן הטבע ולא כזה שנעשה באופן מלאכותי.

הפרמטרים לרכישת תכשיט בעל שיבוץ יהלום איכותי הם ארבעה: ניקיון, או באנגלית Clarity. פרמטר זה משמעו שהיהלום יהיה יקר יותר ככל שהוא נקי יותר. הפרמטר השני הוא קראט. והוא מתייחס למשקלו של היהלום. כאשר הרעיון הוא פשוט, ככל שהיהלום כבד יותר – כך הוא איכותי יותר ולכן מחירו רב יותר. צבע היהלום הוא הפרמטר השלישי. אם אתם עומדים לרכוש תכשיט בעל שיבוץ יהלומים, וודאו כי הוא שקוף, לבן או נעדר כל צבע.

חיתוך או Cut בלעז זהו הפרמטר הרביעי והאחרון. פרמטר זה מתייחס לאיכות החיתוך של היהלום, ככל שהחיתוך שלו יהיה איכותי יותר כך מחירו יעלה בהתאמה.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2