יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

תליון יהלומים

תליון יהלומים – המתנה המושלמת

תליון יהלומים  נחשב לתכשיט יוקרתי. להבדיל משרשרת סטנדרטית תליון יהלומים כולל למעשה מתכת ועליה תלוי תכשיט יהלומים מעוצב, והיהלום הוא הוא מרכז הפוקוס. תליון יהלומים יכול להיות מתנה מושלמת, אם משכילים לבחור אותו היטב.

תחילה חשוב להבין כי הבחירה גדולה יותר כאשר מדובר בבחירת תליון יהלומים, למשל ביחס לבחירת טבעת יהלומים. מאחר וכאשר בוחרים תליון עשוי יהלומים אפשר להתלבט בין מספר רב יותר יהלומים. בעוד שיהלום אותו עונדים על האצבע כטבעת אינו מאפשר משחק רב עם הגודל, המשחק גדול יותר כאשר מדובר בתליון יהלומים.  אפשר בקלות לשבץ מספר  יהלומים או יהלום גדול יותר כאשר מדובר בתליון יהלומים. בנוסף אפשר לשחק עם הצבעים. בגלל יתרון הגודל, אפשר לבחור כמה צבעים של יהלומים ולשחק איתם בעיצוב. אכן, יהלומים  שאינם לבנים או שקופים נחשבים איכותיים פחות, אך הם יכולים להעניק טאץ' עיצובי מרשים כאשר הם מגיעים במספר צבעים ומשובצים על גבי תליון.

יתרון נוסף הטמון ברכישת תליון יהלומים נעוץ בצורה. למעשה תליון יהלומים יכול לשאת אמירה אישית, נוסטלגית או רומנטית. יהלום המשובץ בתליון יכול להגיע בצורות שונות, כך למשל אפשר לעצב יהלום בצורת לב או ענן, בצורת אותיות או כל רעיון אחר העולה בדמיונכם.

לבסוף, אם יש לכם טבעת יהלומים וברצונכם להפוך אותה לתליון יהלומים מעוצב, תוכלו לעשות זאת בקלות רבה.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2