יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

תליונים

תליונים – הן לגבר והן לאישה

אנו יודעים כי כבר משחר ההיסטוריה נעשה שימוש במגוון רחב של תכשיטים, ואי אפשר להפריד את תולדותיהם של תכשיטים מתולדותיה של המתכת, בה נעשה שימוש כבר בשנת 4,000 לפני הספירה. תחילה עבדו עם בדיל ונחושת ליצירת ארד כדי ליצור תליונים, צמידים ותכשיטים, אך עם הזמן החלו להשתמש בזהב, כסף, יהלומים ואבנים יקרות.

כיום, אחד התכשיטים הפופולריים ביותר ההוא ללא ספק תליון. תליון אינו עוד תכשיט, כי אם על פי רוב נושא עימו אמירה אישית, רומנטית, פוליטית או פילוסופית. מי מאיתנו לא זוכר את "תליון – צאתך לשלום, שובך לשלום" שהעניקו בשנות ה-80 של המאה ה-20 אמהות מודאגות לבניהם היוצאים אל הצבא. ישראלים רבים אף עוטים לצווארם תליונים עם מגן דויד, לציון הקשר החזק שלהם למדינה וליהדות – נשים וגברים כאחד. וכך גם בקרב הנוצרים, אין זה נדיר לראות תליון בצורת צלב על צווארם של נוצרים מאמינים. בנוסף, לא פעם אנו רואים תליון בעל לב או חצי לב, בעוד החצי השני נמצא אצל בן או בת הזוג, או תליון בצורת המזל של העוטה אותו או תליון בצורת שמו.

אכן, תליונים הם תכשיטים המתאימים הן לנשים והן לגברים והם פעמים רבות מלמדים על האדם העוטה אותם. אך יש בנמצא גם לא מעט תליונים שמיועדים לנשים בלבד, כגון תליון משובץ יהלומים או תליונים המשובצים באבנים יקרות.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2