יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

עגילי יהלומים

עגילי יהלומים - הדרך לליבה של האישה...

עגילים הפכו מזמן לסמל סטאטוס וביכולתם לספר לנו רבות על האישה או הבחורה העונדת אותם. ישנן בחורות שאוהבות לענוד עגיל אחד בכל אוזן, בעוד אחרות יעדיפו מספר עגילים בכל אוזן. כך או כך,  עגילים מהווים מתנה נפלאה לכל אישה באשר היא.

אחד מסוגי העגילים היוקרתיים ביותר הם ללא ספק עגילי יהלומים. עגילים משובצים יהלום נחשבים לאקסקלוסיביים וליקרים ביותר וכמו בשיר המפורסם  - הם מפלסים את הדרך לליבה של כל אישה...

אך כדי לרכוש עגילי יהלומים בצורה חכמה, עלינו להיות ערים לכמה מאפיינים עיקריים של יהלומים. כך למשל, חשוב להבין כי אם ברצונכם לרכוש עגילי יהלומים אמיתיים אזי היהלום חייב להיות בצבע לבן או שקוף, שכן יהלום שאינו בצבעים אלו, אינו יהלום אמיתי. בנוסף יש לעמוד גם על סוג החיתוך של היהלום ועל הקראט שלו, כדי להבטיח תכשיט אמיתי שאינו מזויף.

עניין הבחירה יכול גם הוא להיות מבלבל, מאחר ויש היצע רב של עגילי יהלומים ממנו אפשר לבחור, וזאת בניגוד למשל לטבעות יהלומים, המוגבלות בגודלן. כך למשל, אפשר להתלבט בין עגילים בעלי תליון עשוי יהלום או מספר יהלומים, לבין עגילים שצורתם דומה לצורת חישוק ועל גביו שובצו יהלומים. אך אם אתם מוצאים עצמכם מבולבלים מדי, תמיד תוכלו לפנות לעיצוב הקלאסי של עגילי יהלומים, הכוללים סיכת כסף או זהב שעל גביה תלוי היהלום הנוצץ.

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2