יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

עגילים

עגילים – לגעת ביופי...

החל משנות ה-60 של המאה העשרים עגילים אינם נחלתן של נשים בלבד. האחראית לשינוי הזה, שבו הן גברים והן נשים עונדים עגילים, היא ללא ספק המהפכה המינית שהתחוללה בשנים אלו, מהפכת ילדי הפרחים, בה רצו לגעת בשלום, באחווה וביופי...אך בעוד נשים עונדות עגילים בשתי האוזניים, הגברים שלנו נוהגים לענוד עגיל אחד.

גם כיום עונדים עגילים הן נשים והן גברים, ואם נרחיק עוד יותר נגלה כי ישנם תכשיטים נוספים אותם עונדים גם גברים, למשל שרשראות וטבעות. אך בעוד נשים מחליפות תכשיטים בכלל ועגילים בפרט, גברים נוטים לדבוק בעגיל אחד למשך זמן רב.

עבור נשים עגילים הם חלק מצו האופנה. נשים מחליפות עגילים, כמו תכשיטים אחרים, בהתאם ללבוש אותו הן לובשות באותו יום, בהתאם לצבעים ולגדלים האופנתיים, בהתאם לקווי הפנים הייחודיים שלהן ולתספורת, בהתאמה לאיפור, בהתאם לשאר התכשיטים אותן הן עונדות ובהתאם לסוג האירוע אליו הן הולכות.

ישנו מגוון רחב של עגילים – כך שכל אחד יכול לבחור את העגיל המתאים ביותר עבורו: עגילים צמודים, עגילי חישוק, עגילים יומיומיים או עגילי יהלום יוקרתיים. הם מגיעים בקשת רחבה של חומרים: פנינה, יהלום, אבנים יקרות, עשויים מזהב או מכסף וברפרטואר רחב של צבעים. אכן, יש היצע רב של עגילים לבחור ממנו, הן לגבר והן לאישה, וביכולתם להשלים את המראה ולהעניק שיק וסטייל....

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2