יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

טבעת יהלום

טבעת יהלום - האישה כמלכה

האם יש דרך מושלמת יותר לחגוג אירוע כמו הצעת נישואין או יום הולדת מאשר טבעת יהלומים כמתנה? כנראה שלא! כל אישה תאהב ותדע להעריך טבעת יהלומים איכותית ויפה, אולם טבעת יהלום זו חייבת להתאים לטעם ולסגנון של האישה שאתכם. כיום ישנם דגמים שונים ומגוונים של טבעת יהלומים בעיצובים מרהיבים ובצורות רבות – כל שעלינו לעשות זה רק לבחור.

קיימים כמה סוגים עיקריים של טבעת יהלום. טבעת יהלום קלאסית למשל הינה בעלת עיצוב מינימליסטי ופשוטה באופן יחסי. לרוב טבעת יהלום מסוג זה עשויה מזהב לבן או זהב צהוב, כאשר במרכז הטבעת משובץ לו היהלום בגדלים שונים. טבעת יהלום שכזו משמשת במקרים רבים טבעת נישואין.

סוג נוסף של טבעת יהלום מכונה טבעת פאבה. בטבעת זו משובצים יהלומים קטנים לאורך או לרוחב ובמרכז ישובצו היהלומים בגדלים ובצורות שונות.

טבעת בעלת שלושה יהלומים היא בעלת עיצוב דומה במעט לטבעת הקלאסית. בטבעת זו יהיה יהלום אחד גדול ורחב יותר מן השניים האחרים. קיימת גם טבעת משולבת, שעיצובה מאופיין בשילוב יהלומים בגדלים ובצבעים שונים. סוג נוסף של טבעות יהלומים פופולריות נוספות אלו טבעות יהלומים המעוצבות באופן פרטני.

זוגות רבים העומדים לפני אירוסין(לפני קנית טבעת אירוסין)  או זוגות שעומדים לפני חתונת הזהב שלהם, אוהבים לעצב טבעות זהות בקו ייחודי ומקורי על מנת לסמל את האהבה, הייחודיות והאחדות שלהם.

ולסיכום ספר טיפים: לפני רכישת טבעת יהלום יש לחשוב על אופייה של בת הזוג שלכם. במידה והאישה שלצדכם הינה אשת עשייה בחרו טבעת יהלומים עם שיבוץ של כוסית. שימוש בטבעת זו גורם ליהלומים להתחזק ושומר עליו מנזקים ופגיעות. בנוסף, יש להתאים את גווניה של טבעת יהלום לגוון עורה של בת הזוג. צהוב יתאים יותר לנשים בעלות גוון עור כהה בעוד שלבן מתאים לנשים בעלות גוון עור בהיר.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2