יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

קראט

קראט – כי את זהב טהור
 
קראט הוא יחידה באמצעותה שוקלים יהלומים וזהב. קראט אחד ערכו כ-200 מ"ג, כלומר יהלום שגודלו הוא חמישה קראט שוקל גרם אחד. את הקראט מסמנים באותיות אנגלית ct, וזהו שמו בעולם התכשיטים והיהלומים היוקרתי.

קראט הוא האלמנט המייצג את איכותה של המתכת וכמה מתוכה עשוי מזהב או יהלומים. ככל שערך הזהב גבוה יותר בקראט כך יהלומים יהיו יוקרתיים ויקרים יותר. למעשה, קראט מהווה ציון לטהרת המתכת מזהב, מתוך כלל המתכות שבתכשיטים. טווח קראט מגיע למקסימום 24. תכשיט בעל 24 קראט נחשב קל לעיבוד והוא מהווה מתכת בעלת איכות גבוהה המכילה כמעט 100 אחוזי זהב.

תכשיט יהלומים שמכיל יהלומים קטנים מקראט אחד אומדים באמצעות נקודות המהוות יחידות משקל. יהלומים השוקלים 0.35 קראט משקלם הוא 35 ויהלומים שמשקלם הוא 0.88 קראט משקלם הוא 88 נקודות.

בעולם התכשיטים נהוג ומקובל להשקיע בזהב בעל 18 קראט. תכשיט שכזה מכיל רבע מגוון מתכות שמקשיחות ומחזקות את התכשיט, ו-75 אחוז האחרים מהווים את הזהב הטהור.

אלמנט חשוב נוסף הוא מחיר יהלומים. מחיר זה נקבע לפי גודלם של היהלומים. יהלום גדול הינו נדיר ועל כן יקר יותר. כך למשל, יהלום השוקל 3 קראט יהיה יקר משמעותית מיהלום השוקל 2.5 קראט וכן הלאה.

אז לכל הזוגות באשר הם, אין זה ממש משנה אם אתם עומדים להתחתן או נמצאים שנים רבות אחרי ערב החתונה שלכם - השקעה ביהלום איכותי ונוצץ לאישה שאתכם תוסיף לכם עוד שנים של נחת הן לחיים והן לזוגיות.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2