יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

צמידים

צמידים - כי מי לא אוהב תכשיטים?

תמיד מיוחד לפנק את בן או בת הזוג באמצעות תכשיטים שונים. הצמידים הם אופציה מצוינת לבאים לבחור תכשיטים. כאשר רוצים לקנות צמידים, חייבים לקחת בחשבון מספר אלמנטים כמו למשל משקל הצמידים, צו העונה, הימצאות מנעול מחבר בין הצמידים ואיתנות חוליות הצמידים.

הימצאות מנעול חשובה כדי למנוע מהצמידים להשתחרר וליפול. הפונקציה היא כך שעם המחיר מגיעה האיכות ועל כן במחיר גבוה יותר נקבל צמידים בעלי מנעול איכותי יותר. רכישת תכשיטים וענידת צמידים פופולאריים יותר בעונת הקיץ, לא רק בשל הנראות שלהם והנוחות אלא גם מאחר שמבחר הוא רב ומגוון יותר.

כאשר בוחרים צמידים יש לשים לב למשקלם. צמידים קלים אינם מורגשים על הידיים ואינם עמידים כל כך בפגיעות שונות. אך צמידים ששוקלים יותר, עמידים יותר בספיגת זעזועים ומכות שונות. אלמנט חשוב נוסף בצמידים אלו הן החוליות, שאותן חייבים לבדוק היטב. קיימות כמה שיטות לייצור צמידים, לכן יש לבדוק כי החוליה מחוברת לצמיד לא על ידי טבעת זעירה ולא אטומה, שזו אגב התנהלות שמקובלת אצל לא מעט יצרנים, אך במקרה זה הצמידים עלולים ליפול באופן אוטומטי מהיד.  

צמידים הם ללא ספק פריט אופנה משלים. קיימים סוגים רבים של צמידים, עם שילובי אבנים יקרות, כאלו המותאמים לשרשראות, לעגילים וגם לטבעות ועוד....

לסיכום, כשתגיעו לקנות תכשיטים ולבחור צמידים בחנו את לא רק את הפן העיצובי שבהם אלא גם את תחושת הנוחות בענידתם ואת איכותם.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2