יהלומים
טבעת יהלוםעגיל יהלוםצמיד יהלומיםתליון יהלומיםענק יהלומיםטבעותשרשראות
עגיליםתליוניםצמידיםטבעת נישואיןטבעת אירוסיןקארטעיצוב תכשיטים

יהלומים יהלומנים יהלום תכשיטים הבורסה ליהלומים מכירת יהלומים ליטוש יהלומים אבני חן צורפות 18.02.2019

צמידי יהלומים

צמידי יהלומים כי היהלום הוא הכתר

צמידים הם מתנה יוצאת דופן, קל וחומר אם אלו צמידי יהלומים המהווים משוב רענן, מיוחד ויוצא דופן בכל מצב או בכל אירוע. נשים תשמחנה תמיד לקבל צמידי יהלומים, שכן אלו מהווים סמל לאהבה ולא פחות חשוב מכך - סמל ליוקרה.

צמידי יהלומים מכונים גם צמידי טניס על שם טניסאית שבמהלך משחק בארה"ב בסוף שנות ה-80, נפל מידה צמיד יהלומים, ובעקבות המקרה - המשחק הופסק לזמן מה לצורך חיפושים. צמידי הטניס המדוברים מורכבים מיהלומים רבים וקטנים שהם חלק אינטגראלי מן הצמיד.

כאשר תגיעו לחנות צמידים על מנת לרכוש צמידי יהלומים חשוב להבין כי היהלומים חייבים להתאים לצמידים בגודלם, בצבעם ובעיצובם. צמידי יהלומים נמדדים באמצעות משקל היהלום, חיתוך היהלום והקראט.

צמידי יהלומים קלאסיים מורכבים מיהלומים צמודים הנראים כמו מחוברים, כאשר צמידים אלו ניתן לרכוש עם מספר אבנים. ישנם מספר סוגי צמידים נוספים בעלי צורה עגולה או מרובעת, אלו נחשבים לפופולאריים ביותר. בנוסף קיימים דגמים בהם משלבים עיטורים ואבני חן בצבעים שונים ומרהיבים.

תכונה בולטת של יהלומים או לפחות של חלק מהם מכונה פלורוסנטיות והיא תגובת היהלום לתאורת האולטרה סגולה, כמו למשל זו שאנו פוגשים במועדונים ודיסקוטקים. חלק מהנשים אוהבות שהפלורוסנטיות מצויה בצמידי היהלום וחלקן מעדיפות ללא. בכל מקרה קיימת אפשרות לראות  צמידי יהלומים באור המדובר בטרם רוכשים אותם.

לסיכום, בבואנו לבחור צמידים יש לשים דגש על יהלומים איכותיים, צבע ,סוג ואיכות ברזל הצמיד. ובנוסף יש להקפיד ולבחון באם הצמיד נרכש במתנה - האם קיימת בחנות מדיניות של החלפה או החזרה. על כן רצוי לרכוש צמידי יהלומים בחנות או רשת שמקפידים על איכות ומקצוענות.

 

 


טבעות יהלומים עגילי יהלומים צמיד יהלום טבעות נישואין טבעות אירוסין שיבוץ יהלומים כסף מפת האתר צור קשר

@ כל הזכויות שמורות

המידע באתר זה נמצא באחריות המפרסמים - האתר מקבוצת האתרים : ספא | קידום עסקים
spa1spa2